کتاب اثر آیندگان : نظریه‌ای جدید در مورد باستان شناسی و سفر در زمان

کتاب اثر آیندگان

کتاب اثر آیندگان، نوشته ایمان صدیقی، یک تئوری جدید و جنجالی در مورد باستان شناسی و سفر در زمان است. این کتاب نتیجه چندین سال تحقیقات و پژوهش های علمی نویسنده است و آنچه در آن میخوانید رازها و عجایبی تازه و غافلگیرکننده از جهان هستند.

در تمام تمدن های باستانی، خدایان و الهه هایی قدرتمند وجود داشته اند که هم زیباتر از انسان های آن دوران بوده اند و هم علم بیشتری داشتند. همه کارها تحت امر این موجودات انجام میشد. در این کتاب ادعا شده است که این خدایان، انسان هایی بوده اند که از زمان آینده به زمان گذشته رفته اند.

چرا فرعون ها سعی داشتند جسم خود را سالم نگه دارند؟ آیا آنها در تلاش بودند تا سلول های بدنشان را از طریق مومیایی کردن سالم نگه دارند؟

آنها از فرشته مرگ میترسیدند. در مقبره هایشان مواد غذایی و حتی خدمتکارانشان را دفن میکردند. آیا قصد داشتند به زندگی برگردند؟ آیا به آنها گفته شده بود که تا زمانی که بشر بتواند از روی سلول های بدنشان شبیه سازی یا کلونینگ را انجام بدهد، باید جسم خود را سالم نگه دارند؟

چرا برخی تمدن ها مانند: مایا و آتلانتیس نابود شده اند؟ آیا خطری جدی در آینده محسوب میشدند و راه حلِ نابود کردن آنها، سفر به گذشته بوده است؟

 چرا نشانه هایی از تکنولوژی امروزی در تمدن های باستانی وجود دارد؟ توصیف انفجار بمب اتم در کتیبه مهابهاراتا به چه معناست؟ آیا پیشینیان با مسافران زمان در ارتباط بوده اند؟

در این کتاب علاوه بر تفسیر اسطوره ها، نمادها و متون باستانی، از نظر علمی هم به سفر در زمان پرداخته شده است. ماهیت زمان شرح داده شده است و به این سوال که اگر به گذشته سفر کرده و تغییری ایجاد کنیم چه میشود، پاسخ داده شده است. همچنین به تناقض های سفر در زمان پاسخ داده شده است.

اگر علاقمند به خواندن این کتاب هستید، از لینک زیر میتوانید آنرا از دیجی کالا یا کتابراه تهیه کنید:

لینک نسخه چاپی کتاب اثر آیندگان از دیجی کالا

لینک نسخه PDF کتاب اثر آیندگان از کتابراه