اِمیا، قدرت پیشگویی‌اش را حاضر است به هر سازمان علمی و مخالفان ماوراء ثابت کند!

من ایمان صدیقی (اِمیا) متولد ۱۳۶۹ هستم و به صورت ذاتی از قابلیت آینده بینی خصوصا در حین خواب، برخوردارم. بسیاری از اتفاقات مهم دنیا خصوصا آنهایی که به ایران و اسرائیل مربوط بشود، از قبل به من الهام میشود. کافیست روی موضوعات مهم جهانی تمرکز کنم، آنگاه به احتمال خیلی زیاد، الهامی درموردش خواهم داشت.

آنچه به من الهام میشود، در کانال تلگرامم اعلام میکنم تا مردم شاهد آن باشند، چون نمیخواهم هیچ شک و تردیدی وجود داشته باشد و میخواهم امکان هرگونه حقه و ترفند از بین برود.

به عنوان مثال اخیرا، به هنگام شب، به نیت باخبر شدن از اتفاقات ایران و جهان به خواب رفتم. (تاریخ نگارش این مطلب: ۱۳ دی ۱۴۰۲)

در خواب، چند کشتی جنگی دیدم و بعد وارد جایی شدم. و چیزی شبیه دیوار، آتش گرفته بود، آتش کوچک بود. رنگ آتش آبی بود و وقتی داشتم با تعجب به آتش نگاه میکردم کسی بهم گفت: این آتش هوشمنده و با بقیه آتش‌ها فرق داره!

از خواب بیدار شدم. صبح آن روز جایگاه‌های سوخت کشور هک شد و اسرائیل مسئولیت آن را به عهده گرفت!

آتش هوشمند یعنی هک شدن جایگاه سوخت و رنگ آتش آبی بود چون رنگ پرچم اسرائیل آبی است و این رنگ نماد این کشور است.

معمولا هنگام ظهر، خوابم نمیبرد، اما ظهر همان روز خوابیدم و در خواب دوباره رنگ آبی تکرار شد.

این بار در خانه‌ای بودم که جمعیتی حدودا ۳۰ نفر، دورتادور اتاق نشسته بودند. من هیچ کدام را نمیشناختم اما یکی از اعضای فامیل که فوت کرده بود، در آنجا روبروی من نشسته بود و نگاهی به من کرد و لبخندی زد.

در همین حین، مردی میانسال که کنارم بود، با خوشحالی انگشتر عقیق آبی رنگی را نشانم داد که شکسته شده بود. یعنی عقیق از قسمت فلزیِ انگشتر، جدا شده بود. در دستش چند فلز داشت و با خوشحالی به من گفت: نگاه کن، کدام یک از اینها را به انگشت وصل کنم؟

من حس خوبی نداشتم و یکی را که احساس کردم بهتر است انتخاب کردم.

از خواب بیدار شدم و این خواب خیلی عجیب بود. احساس میکردم انگشتری که عقیقش جدا شده یعنی مرگ کسی. خوابم را در کانال تلگرامم نوشتم و منتظر شدم اتفاق مهمی بیافتد و شخص مهمی بمیرد.

چند روز بعد، اسرائیل سید رضی موسوی از فرماندهان سپاه را ترور کرد. انگشتر عقیق نماد افراد مذهبی و حکومتی در ایران است و رنگ آبی به اسرائیل اشاره داشت. احتمالا من در خواب، در جمعِ اسرائیلی‌ها بودم چون آنها را نمیشناختم و آن شخص هم خوشحال بود که انگشتر شکسته را در دستش داشت. بنابراین به نظرم تعبیر خوابم این بوده است. نمیدانم چرا فامیلمان در آن جمع بود، شاید مراقب من بود.

این موارد را اگر تک تک نگاه کنید، احتمالا فکر خواهید کرد که شانسی است یا من به زور آنها را به مقصود خودم تعبیر کرده‌ام. اما به دو نکته توجه کنید: اول اینکه همه خواب‌های من نیاز به تعبیر ندارند و برخی از آنها عینا اتفاق می‌افتند. دوم اینکه تعدادشان آنقدر زیاد است که شانسی بودن یا سوءگیری من را کاملا رفع میکنند.

به عنوان مثال، یکی دوماه قبل از مرگ ملکه انگلیس، در خواب، ملکه و جو بایدن را دیدم که مرگ در نزدیکی ملکه قرار داشت. خوابم را اینطور تعبیر کردم که ملکه انگلیس در زمان ریاست جمهوری بایدن، خواهد مرد. و دقیقا همینطور هم شد.

چند سال پیش، یک شب خواب دیدم در تاسیسات هسته‌ای ایران در زیر زمین بودم. برخی از مسئولین هم آنجا بودند. یکهو برق قطع شد و همه ترسیدند. بعد از خواب بیدار شدم. روز بعد، خرابکاری در قسمت برق تاسیسات هسته‌ای ایران انجام شده بود.

۹ ماه قبل از اتفاق ۷ اکتبر در اسرائیل، خواب آن را دیدم! همان موقع که خواب را دیدم در کانالم اعلام کردم اما من تا چند وقت پیش فکر میکردم تعبیرش جنگ غزه بوده است اما مربوط به ۷ اکتبر بود.

قبل خواب نیت کرده بودم از اتفاقات جهان باخبر شوم.

در آن خواب، در آسمان بودم و از بالا به زمین نگاه میکردم. دیدم روی زمینی بیابانی شکل، تعدادی شن و ماسه در حال حرکت هستند. وقتی نزدیک‌تر شدم متوجه شدم که دانه‌های شن نیستند بلکه آدمند! برخی زنده و برخی مرده.

بعد از خواب بیدار شدم. چند ماه ۷ اکتبر اتفاق افتاد و چون معمولا در خواب های من اغراق وجود داره، تعداد آدم‌های مرده و زنده در واقعیت به اندازه خوابم زیاد نبودند.

قبل از افزایش ناگهانی دلار و اعتصابات سراسری، یعنی موقعی که دلار ۴۲۰۰ تومان بود، من خواب دیدم که به مرکز شهر رفته‌ام و تمام مغازه‌ها خالی از سکنه بودند و شیشه‌های برخی شکسته بود. شهر انگار جنگ زده بود. من ترسیدم.

مدت کوتاهی بعد از خوابم، دلار یکهو بالا رفت و تا ۱۹ هزار تومن و بعد بالاتر رفت. بسیاری اعتصاب کردند و مشکلاتی پیش آمد که در حد خوابم نبود. در این خواب هم شرایط اغراق شده‌تر از واقعیت بود.

قبل از انتخابات سال ۲۰۱۷ امریکا، همه نظرسنجی‌ها میگفتند که هیلاری کلینتون پیروز انتخابات میشود، اما من چند ماه قبل از انتخابات، خواب متفاوتی دیدم و خوابم را در آن زمان که هنوز کانال تلگرام نداشتم و فیسبوک داشتم، به مخاطبانم گفتم.

در خوابم، یک سمت هیلاری ایستاده بود و یک سمت ترامپ. جلوی هرکدام، یک صندوق رای قرار داشت. همه رای دهندگان جلوی هیلاری بودند و رای در دست، میخواستند انگار به او رای بدهند اما به ترامپ نگاه میکردند.

ترامپ خوشحال بود و هیلاری خوشحال نبود. ترامپ انگار در ذهنش میدانست که انتخاب میشود و برایش مهم نبود که مردم جلوی صندوق هیلاری هستند.

من با این حس از خواب بیدار شدم و خوابم را وقتی مدتی بعد برای دیگران در فیسبوک تعریف کردم. آنها اکثرا گفتند که هیلاری انتخاب میشود و خوابت اشتباه است اما ترامپ انتخاب شد و همه حیرت کردند.

خواب عجیب دیگری اخیرا دیدم. نیت کرده بودم از آینده ایران مطلع شوم.

در خوابم یک حمام بزرگ بود که تعدادی از مسئولین داخلش بودند. حمام پر از بخار بود و چند محافظ دم در حمام، در داخل حمام بودند و من هم دم در بودم. محافظ‌ها اجازه نمیدادند که جلوتر بروم و نتوانستم بفهمم چه کسانی داخل حمام هستند.

تعدادی از مردم حدودا ۸۰ نفر جلوی حمام ایستاده بودند و شعار میدادند، انگار به چیزی معترض بودند.

وقتی از خواب بیدار شدم متعجب بودم. با خودم میگفتم این خواب چه ربطی به نیتِ من، یعنی دیدن آینده ایران دارد؟ برای همین خیلی آن را جدی نگرفتم.

حدودا یک ماه بعد، خبری در مورد فساد اخلاقی چندتا از مسئولین منتشر شد و من به یاد خوابم افتادم.

اکثر اوقات، الهامات من راجع به آینده در خواب رخ میدهد اما معدود دفعاتی هم در بیداری است. مثلا سالها پیش، در زمانی نوجوانی‌ام، به من الهام شد در اطراف هرم مصر، جنگ خواهد بود و انقلاب.

من آن زمان دانش جغرافیایی پایینی داشتم و فکر میکردم در مصر کسی زندگی نمیکند! فکر میکردم تمدنش نابود شده و فقط اهرام باقی مانده‌اند و اطرافش بیابان است. اکثر عکس‌هایی هم که از اهرام مصر وجود دارد، از زاویه‌ای عکس گرفته شده که بیابان در پشت آن است در حالیکه در سمت دیگر، شهر است و از این زاویه کمتر عکسی گرفته میشود.

بنابراین با خودم گفتم یعنی چه که انقلاب و جنگ میشود؟ و آن را جدی نگرفتم. چند سال بعد در اخبار متوجه شدم که مردم مصر انقلاب کردند و به یاد الهامم افتادم.

یک هفته قبل از ترور سردار سلیمانی، من در اینترنت مشغول تماشای عکس های مختلف بودم. چشمم به عکس یک تک تیرانداز امریکایی افتاد و یکهو حس عجیبی به من دست داد. در آن زمان در اینستاگرام یک پیج دانستنی داشتم که عکس پروفایلش لوگوی پیج بود و هیچ دلیل منطقی نداشت که عکسش را تغییر بدهم اما بی اختیار رفتم و عکس پروفایل پیج را به عکس آن تک تیرانداز امریکایی تغییر دادم.

یک هفته بعد، ترور اتفاق افتاد و من صبح روزی که خبر را شنیدم فورا عکس را برداشتم تا دیگران فکر نکنند من به خاطر این اتفاق چنین عکسی را گذاشته‌ام.

من قصد ندارم کسی را فریب بدهم. من ذهن علمی دارم و سوابق علمی خوبی هم داشته‌ام. در حال حاضر، علم برای خواب‌های پیشگویانه که بسیار نادر هم هستند، هیچ توضیحی ندارد و آتئیست‌ها و مخالفان ماوراء دلشان را به توضیحی که علم برای ۹۹ درصد خواب‌ها میدهد خوش کرده‌اند. خواب‌های عادی ما، حاصل اطلاعاتی که در مغزمان است، هستند و ذهن ما برایمان رویا میسازد. مثلا شما خواب پدر بزرگ مرا ندیده‌اید چون او را نمیشناسید، یا من خواب کیانو ریوز را دیده‌ام چون او را میشناسم اما او، خواب مرا ندیده است چون مرا نمیشناسد. یک کودک تا وقتی از مسائل جنسی آگاه نشده است، خوابش هم نمیبیند. یک نابینای مادرزاد، در خواب‌هایش هم نابیناست. اینها توضیحات علمی و البته درست برای ۹۹ درصد خواب‌ها هستند. اما آن دسته از خواب‌های پیشگویانه بی توضیح مانده‌اند.

من میخواهم افراد آتئیست و مخالفان ماورالطبیعه بدون سوءگیری، اگر واقعا مثل من به دنبال حقیقت هستند، به این خواب‌ها توجه کنند. من تمام الهاماتم را به محض رخ دادن در کانال تلگرامم اعلام میکنم و مردم شاهد آن هستند. چیزی دستکاری نمیشود و تغییر نمیکند. تاریخ پیام‌ها هم مشخص است.

من از تمام نقدهایی که در این زمینه وجود دارد مطلع هستم. برخی میگویند شانسی است، خیلی اوقات هم خواب‌ها درست تعبیر نمیشوند. بله، این توضیح را می‌توانیم درمورد خوابم درباره پیروزی ترامپ بگوییم چون شانس پیروزی‌اش حدودا ۵۰ درصد بوده است. ولی چند بار ممکن است شانسی خواب‌هایم اینقدر نزدیک به واقعیت باشد؟ چرا باید خواب آتش آبی هوشمند ببینم و فردایش جایگاه‌های سوخت توسط اسرائیل هک شود؟ چرا باید وقتی که نمیدانستم در مصر کسی زندگی میکند، به من الهام شود که در اطراف هرم مصر جنگ خواهد بود و انقلاب؟

ملکه انگلیس عمر طولانی داشت و شاید در آن برهه زمانی کسی انتظار مرگش را نداشت، شاید هم طبیعی بود که ذهن من فکر کند در زمان بایدن میمیرد.

ما میتوانیم بگوییم احتمال اینکه شانسی از بین ۱۰۰ کارت، یک کارت به خصوص دربیاید هست و نباید تعجب کرد. اما اگر ده بار این اتفاق بیافتد چه؟ تکرار این پیشگویی‌ها، احتمال تصادفی بودنش را به شدت کاهش میدهد.

الهامات من طوری هم نیست که بخواهیم با حساب کردن ابجد کلمات و بالا پایین کردن جملات، از درونش پیشگویی بیرون بیاوریم. من میدانم که این کار را با اکثر متون می‌توان انجام داد.

الهامات من آنقدر هم تعدادشان مثل کتاب پیشگویی سیلویا براون زیاد نیست که بگوییم از بین هزار مورد، بالاخره ۱۰ موردش درست در می‌آید. نکته مهمتر اینکه من تقریبا ۹۹ درصد مواقع میدانم که کدام خوابم مهم است و کدام مهم نیست و حاصل افکار و روزمرگی است. بنابراین آنهایی که پیشگویانه هستند را فقط اعلام میکنم.

من معتقدم که توانایی فراروانی در زمینه پیشگویی دارم و حاضرم در این زمینه با هر سازمان علمی همکاری کنم و آنها کافیست الهامات بعدی مرا تحت نظر بگیرند. بعد از اینکه موارد بعدی، به حقیقت پیوستند، کم کم آنها هم به توانایی من ایمان خواهند آورد.

آیدی کانال تلگرام من: @asrarmavara_ir